Dodany: 2010-09-17 09:10:46

Wycieczki lotniczeDzięki rozwojowi techniki, branża lotnicza przeżywa rozkwit. Szczególnie w okresie letnim, klienci coraz częściej decydują się na przeloty samolotem. Każdy z nam s marzy o doskonałych wakacjach.

 

Ale żeby dostać się w wymarzone miejsce, potrzebujemy dobrego transportu.

Podróż autokarem jest długa i męcząca – a dodajmy, że nie wszędzie możemy dojechać. Wycieczki lotnicze stają się coraz bardziej popularne. Wycieczki lotnicze charakteryzują się tym iż zamawiamy sobie bilet w jedną i drugą stronę na własną rękę. Lecimy do wybranego (ulubionego) miejsca. Wycieczki lotnicze zyskały sporo zwolenników po tym, jak na Polski rynek zenitalny linie, które oferują stosunkowo tanie latanie. Niestety, to co z powodzeniem funkcjonuje w całej Europie u nas można określić fiaskiem.

 

W Polsce jest ciągle zbyt mało podróżujących, aby takie przedsięwzięcie stało się opłacalne. Dlatego, też jeszcze długo będziemy zmuszeni podróżować samochodem lub autokarem. A szkoda – bo koszt paliwa czy biletu autokarowego, często był jedynie lekko niższy od biletu lotniczego....

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wycieczki lotnicze
Nick: