Dodany: 2010-09-17 09:07:38

Dla kogo tanie bilety lotniczeLatanie samolotem jest bardzo wygodne. Każdy kto miał okazję pokonywać trasę na dwa sposoby – autokarem i samolotem (dla przykładu) wie, że gdyby mógł, wybrałby drugi raz samolot. Niestety koszt opcji drugiej jest nieporównywalnie większy.

 

Przelot z Warszawy Do Paryża to ok 200 euro. Dlatego, też szczególnie mało zarabiający Polacy wolą inny sposób transportu. Przez pewnie okres funkcjonowały u nas firmy oferujące tanie bilety lotnicze. Zyskały one popularność, bo patrząc kilka lat wstecz, fala Polaków leciała lub wracała z Wysp Brytyjskich.

 

Tanie bilety lotnicze, były kupowane hurtowo. Rodziny, które długo nie widziały się, wtedy za niewielką opłatą mogły przylecieć do pracujących mężów. Niestety na nasze nieszczęście tanie bilety lotnicze to już przeszłość. Wiele firm, które w tamtym okresie pojawiło się w Polsce, teraz zrezygnowało i wycofało się z rynku. Jak podkreślali prezesi – nie jest to rentowne. Polscy niechętnie podróżują do innych krajów – spontanicznie. Nie stać nas na wymarzone wakacje na ciepłych, słonecznych wyspach.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dla kogo tanie bilety lotnicze
Nick: