Dodany: 2010-09-17 09:03:31

Tanie linie lotniczeNie raz marzyliśmy o wakacjach swojego życia. Niestety, po pierwsze koszt takiej wycieczki nie jest zbyt tani. Ceny nawet promocyjne to wydatek rzędu 4-5 tysięcy – mówiąc tu o przyzwoitym standardzie.

 

Do tego dochodzi jeszcze wygórowana cena przelotu. Dla przykładu podam, że bity w przeliczeniu na polskie złote w jedną stronę do Brazylii, to koszt około 5 tysięcy zlotach. Drugie tyle musimy włożyć aby wrócić do ojczyzny. Na szczęście w Europie funkcjonuje tzw. tanie latanie. Tanie latanie, oferują dimy, dzięki którym przemieścisz się po całym świecie za nieporównywalnie mniejsze pieniądze. Oczywiście musimy zdać sobie sprawię, że linie muszą na czymś zaoszczędzić.

 

Odbywa się to głównie naszym kosztem. Samoloty są mniejsze i mniej wygodne. Nie możemy liczyć na przekąski czy obsługę ze strony hostess. - oczywiście nie oznacza to, że gdy będzie nam ona potrzebna – nie uzyskamy jej. Tanie latanie to propozycja dla mniej wymagających, ceniących sobie przede wszystkim niską (stosunkowo do innych przewoźników) cenę. 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tanie linie lotnicze
Nick: