Dodany: 2010-09-17 08:46:05

Tanie bilety lotniczeKiedyś nie było tak łatwo przemieścić się z jednego do drugiego końca świata. Albo w ogóle nie było takiej możliwości, albo technika na to nie pozwalała. Obecnie coraz to nowocześniejsze maszyny, pozwalają na nie tylko wygodne ale i szybkie znalezienie się w wybranym miejscu na świecie.

 

Wśród nich są samoloty. Loty samolotem nie są jednak zbyt tanie. Na szczęście konkurencja sprawia, że na rynku pojawiły się linie, oferujące tanie bilety lotnicze. Tanie bilety lotnicze są zazwyczaj po naprawdę korzystnej cienie, kiedy zbliża się termin wylotu a rezerwacje są anulowane. Wtedy dostępne są popularne w turystyce „last minute”. firmy oferujące tanie bilety często wykorzystują hosting i prowadzenie własnych serwisów internetowych do tego, by sprzedawać tanie bilety lotnicze.

 

Do wielu z moich znajomych, uśmiechnęło się szczęście i trafili na naprawdę tanie bilety lotnicze. Szczególnie popularnym kierunkiem, wybieranym przez Polaków ostatnimi laty były oczywiście Wyspy Brytyjskie. Koszt biletu do Londynu to koszt ok 200-300zł. Niestety, trzeba nastawić się na to, że firmy mogą upaść. Nieradko koszt utrzymania samolotów, znacznie przewyższa dochody, a trzeba jeszcze opłacić sztab pracowników.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tanie bilety lotnicze
Nick: