Dodany: 2012-11-14 10:28:50

 

Charakterystyka lotów międzykontynentalnychLoty międzykontynentalne są takim samym lotniczym transport na lotnisko modlin jak inny lot. Cechą charakterystyczną tych lotów jest przede wszystkim to, że wiążą się z pokonywaniem dużych odległości, pokonywaniem bariery kontynentów nie wspominając już o krajach.

 

Loty te są najdłuższymi tu lotniczy transport na lotnisko modlin może trwać bardzo długo, nawet kilkanaście godzin. Nie ma zbyt wielu możliwości lotniczego transport na lotnisko modlin, wynika to przede wszystkim ze słabych połączeń międzykontynentalnych. Nie ma ich zbyt wielu do naszej dyspozycji, niestety tak to jest ze słabo rozwiniętymi krajami i jeszcze słabiej rozwijającymi się portami lotniczymi.

 

Warto mieć to na uwadze, nie ma co liczyć na poprawę sytuacji w tej kwestii, jakby tego było mało to ceny biletów dla tej kategorii lotów są najwyższe. Nie ma tu rabatów ani obniżek a promocje nie istnieją. Loty tego rodzaju zajmują wiele czasu, mało tego absorbują sporo energii często dochodzi zmiana strefy czasowej. Są to loty najmniej opłacalne z punktu widzenia klienta.Dodaj nowy komentarz do artykułu Charakterystyka lotów międzykontynentalnych
Nick: