Dodany: 2012-11-14 10:23:41

 

Czym jest lądowiskoLotniczy transport na lotnisko modlin potrzebuje dobrego lądowiska. Jest to miejsce przeznaczone do jednego tylko celu, do lądowania samolotów. To wydzielony teren o kształcie okręgu o powierzchni sięgającej kilkuset metrów kwadratowych, oznaczonych na brzegu lampkami diodowymi świecącymi na żółto.

 

Lotniczy transport na lotnisko modlin kończy się lądowaniem, po wylądowaniu na pasie samolot musi zatoczyć się i obrać kierunek na hangar pokonując po drodze drogę kołowania. Lądowisko jest tym miejscem na które trafia samolot po wylądowaniu na końcu pasa na którym ląduje. W lotniczym transport na lotnisko modlin istnieje spore zapotrzebowanie na wiele lądowisk, dla każdego lądującego na tafli lotniska samolotu dedykowana jest przestrzeń zwana właśnie lądowiskiem.

 

Bez niego żadne lotnisko nie może normalnie funkcjonować i działać. Zazwyczaj lądowisko znajduje się blisko hangaru w którym samolot kończy swoją pracę po odbyciu długiego lotu. Z daleka wygląda ono jak potężny plac doskonale oświetlony nocą.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest lądowisko
Nick: