Dodany: 2012-11-14 10:16:53

 

Czym jest hangarHangar to miejsce w którym kończy się definitywnie lotniczy transport na lotnisko modlin. To do hangaru wprowadzane są samoloty po zakończeniu podróży lotniczej. W hangarach trzyma się samoloty przed lotem cały lotniczy transport na lotnisko modlin rozpoczyna się od wyprowadzenia pojazdu z hangaru.

 

W hangarze wykonuje się szereg ważnych zadań, które są niezbędne przed rozpoczęciem lotniczego transport na lotnisko modlin. Czynności te to proste naprawy, wymiany małych części, czasem dokonywanie przeglądów technicznych i tankowanie. Przede wszystkim hangar chroni samolot przed zniszczeniem wskutek długotrwałego działania czynników zewnętrznych w tym głównie atmosferycznych.

 

W hangarze zachodzi bardzo wiele ważnych i istotnych czynności wykonywanych regularnie, hangar jest potężny nie dość, że wysoki to jeszcze bardzo szeroki musi tak wyglądać aby mógł pomieścić te potężne skrzydlate maszyny. Hangar musi mieć odpowiednie wyposażenie, jest nam ono potrzebne do wykonywania przeglądów, jest on miejscem pracy mechaników.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest hangar
Nick: