Dodany: 2012-11-14 10:03:32

 

Czym jest wieża kontroli lotówLotniczy transport na lotnisko modlin wymaga pewnego wyposażenia od lotniska. Całe wyposażenie lotniska jest bardzo obszerne i wszechstronne. W skład jest standardowego wyposażenia wchodzi wieża kontroli lotów, to miejsce bardzo szczególne.

 

W nim zapadają decyzje ważące dla losów samolotu, pracownicy wieży to kontrolerzy lotów. Mają bardzo odpowiedzialne zadanie, prowadzą samolot udzielając pilotom informacji niezbędnych do wykonania lotniczego transport na lotnisko modlin. Z góry jednak nie wszystko widać najlepiej, potrzebne jest wsparcie z dołu, którego udzielają nam kontrolerzy lotów.

 

Podczas lotniczego transport na lotnisko modlin, ważne jest pozyskiwanie jak najlepszych danych i najdokładniejszych o stanie pogody i tym jak naprowadzany jest samolot. Za to zadanie odpowiadają między innymi właśnie kontrolerzy pracujący w wież kontroli lotów. To miejsce w którym możemy poczuć się w jak ktoś naprawdę ważny, jest to miejsce wytężonej pracy. Koncentracja jest tu kluczem do sukcesu, dzięki niej kontroler jest w stanie wywiązywać się ze swoich obowiązków.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest wieża kontroli lotów
Nick: