Dodany: 2012-11-14 09:47:30

 

Koszt biletów lotniczychZanim skorzystamy z lotniczego transport na lotnisko modlin musimy wiedzieć ile zapłacimy za bilety i jaki jest koszt pozostałych czynności związanych z podróżą. Ceny biletów lotniczych są bardzo zróżnicowane na rynku, dzieje się tak dlatego, że mamy dopuszczonych do obrotu sporo firm oferujących przewozy lotnicze.

 

Wskutek ostrej konkurencji i różnej zasobności portfela wydzielono dwie kategorie przewoźników lotniczych tanich i drogich a raczej standardowych. Także lotniczy transport na lotnisko modlin, może mieć ceną bardzo różną w zależności od tego kogo wybierzemy na swojego przewoźnika. Taki podział rynku umożliwia korzystanie z lotniczego transport na lotnisko modlin wielu osobom, które dotychczas nie mogły sobie na to pozwolić. To zmienia obraz lotnictwa i przełamuje stereotypy o niebezpiecznych samolotach.

 

Bilety lotnicze są podzielone również na dwie kategorie, ekonomiczną i biznesową. Klasa ekonomiczna jest najtańsza i oferuje nam najniższy możliwy standard przelotu, biznesowa jest najdroższa i otrzymujemy bardzo wysoki standard. Ceny biletów w tanich liniach lotniczych zamykają się w cenach zbliżonych do biletów autokarowych za granicę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszt biletów lotniczych
Nick: