Dodany: 2012-11-05 13:44:13

 

Pojęcia – bagaż podręcznyJeśli wybieramy się na krótki wypad na weekend, lub tez nie mamy w zwyczaju zabierać wielu rzeczy ze sobą na wakacje, bez większego problemu powinniśmy zmieścić się w tak zwany bagaż podręczny, a więc bagaż, który wnosimy ze sobą do samolotu.

 

Taki bagaż najczęściej może mieć do 10 kilogramów, a więc niewiele jak dla podróżnika, jednak to ważne, by tego przestrzegać, jeśli podczas odprawy nasza walizka zostanie zważona i okaże się, że jest za ciężka, bagaż będziemy musieli oddać, jako bagaż rejestrowalny i za niego zapłacić. Bagaż podręczny to również znacznie więcej zasad restrykcyjnych co do jego zawartości.

 

Jednak są i plusy. Jak mówią ci, którzy zawsze zabierają tylko bagaże podręczne – taki bagaż to ogromny komfort kiedy staje przed nami pytanie ''jak dojechać na lotnisko w modlinie''. Taki mały bagaż podręczny nie jest wtedy problemem, może wsiąść w autobus i nie dźwigać dodatkowo i nie płacić za bilet '' dla bagażu''. Jeśli mamy inny sposób na to jak dojechać na lotnisko w modlinie, bagaż podręczny bez problemu będzie dla nas dobrym rozwiązaniem. Jak dojechać na lotnisko w modlinie z bagażem większym – to już problem. Więc jeśli nie lubicie martwić się – wybierzcie bagaż podręczny. Z pewnością nie będziecie musieli już przejmować się tym jak dojechać na lotnisko w modlinie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pojęcia – bagaż podręczny
Nick: