Dodany: 2012-11-05 13:21:59

 

Pojęcia – lądowiskoLądowisko dla wielu osób to to samo, czym jest lotnisko. Jednak to nie jest jednoznaczny termin, określający to samo. Pojęcia lotnisko i lądowisko oznaczają przede wszystkim zupełnie inny metraż i stan tego, gdzie mogą lądować samoloty bądź helikoptery.

 

Przede wszystkim spora różnica polega na tym, że lądowiska to często miejsca użyteczności innego typu, a więc są to miejsca, które mogą służyć nie jako lotnisko stałe, ale mogą być tez boiskiem szkolnym., czy skwerem , na którym odbywają się duże pikniki rodzinne, jednak takie miejsce może zostać zarejestrowane jako lądowisko. Lotnisko z kolei to miejsce, które jest przeznaczone tylko do działalności stricte lotniskowej, a więc zajmuje się odprawa lotów, przyjmowaniem lotów i wszystko kręci się wokół tego.

 

Dojazd do lądowiska nie musi być specjalne, nie musi to być miejsce, do którego docieramy bez problemu, a lotnisko i to jak dojechać na lotnisko w modlinie – w tym przypadku ma ogromne znaczenie. Dlatego też nie należy łączyć tego lotniska z lądowiskiem, bo to dwa zupełnie odmienne pojęcia i warto o tym wiedzieć. Jak dojechać na lotnisko w modlinie a jak dojechać na lądowisko? To kwestia już tego, jak skomunikowane jest ze sobą miasto i jakie są połączenia konkretnych jego części.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pojęcia – lądowisko
Nick: